Du er besøgende nr.  

2960610
Denne ugeDenne uge6221
Denne MånedDenne Måned18174
   

Kalender  

November 2018
M T O T F L S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Vejret - Aalborg  

 
   

Medlemmer:

Opdateret D. 06-11-2018 af TomTom

Medlemmer: 43 - Prøvemedlemmer: 1 - Støttemedlemmer: 14

ULVENE MC - Aalborg har 61 registrerede medlemmer
Navn:Klubnavn:By:Email:
*** Medlemmer ***
Kim Henry Olsen
Ellidshøj
Ingen mail
Per Hansen
( Bestyrelse )
"Pep"
Aalborg
nimbus.ph@stofanet.dk
Pauli Christensen
"Pulle"
Aalborg Ø
Ingen mail
Ole Steffensen
"Steff"
Aalborg
steff.o@live.dk
Karsten Jellesen
"Krasser"
Vårst
karsten@jellesen.eu
Bent Bjerre
"Smørhår"
Aalborg
bentbjerre@hotmail.com
Ole Holmberg
Aalborg
oholmberg@stofanet.dk
Torben Worm
"Worm"
Vester Hassing
tor.worm@gmail.com
Peter Jensen
( Suppleant )
"Krumtap"
Vårst
krumtap@outlook.dk
Poul Christensen
( Kasserer )
Tylstrup
poul9382@gmail.com
Jørgen Strøm Kristensen
"Texas"
Kongerslev
nethippie@gmail.com
Jan Paarmann
"Ernie"
Brønderslev
jep3922@gmail.com
Kasper Sennenvald
"Bedemand"
Farsø
kasperlaub@gmail.com
Otto Dresfeldt
( Bestyrelse )
"TomTom"
Sulsted
odr1966@gmail.com
Søren Elmkær
( Suppleant )
"Sorte Søren"
Egense
s.elmkaer@gmail.com
Helle Arentzen
Vadum
arentzen67@godmail.dk
Ole Sophusen
"Osten"
Aalborg SV
ragger@stofanet.dk
Michael Nielsen
Øster Uttrup
mihale69@gmail.com
Ernst Kristiansen
Støvring
ernstkristiansen@hotmail.com
Morten Børglum
( Formand )
"HAZE"
Aalborg
mortenborglum@gmail.com
Jørgen Hansen
"Crashtest"
Aalborg
akvadkaalborg@gmail.com
Torben Schnejder Ax
"Ax"
Aalborg
tsax@stofanet.dk
Johnny Thomsen
"Fat Boy"
Aabybro
jtfatboy@mail.dk
Christian Fischer Arbild
Aalborg
arbild@anarki.dk
Frank Horsøe
( Bestyrelse )
"Bubber"
Aalborg
horsoe@gmail.com
Svend E. Andersen
Svenstrup
sea@nnf.dk
Anders Dansbo
( Bestyrelse )
"Kæl'pot"
Aalborg Ø
ad@klingspor.dk
Søren Andreasen
"Fætter Højben"
Aalborg
andreasen@outlook.com
René Hansen
"Motormund"
Aalborg
h.rene@jubii.dk
Gert Sterup
"Sterup"
Nørresundby
gt-sen@hotmail.com
Henrik Hansesgård
"Hansi"
Storvorde
hansesgaard@yahoo.dk
Brian Vammen
Aalborg
brianvammen2607@gmail.com
Sandy Clemmensen
Blenstrup
sandy@fusca.dk
Michael F. Knudsen
"MF"
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
Jan Huus Eskildsen
"Huus"
Klarup
j.huus@cool.dk
Lars Christensen
"Basse"
Haverslev
basse01@godmail.dk
Jens M. H. Spangsberg
Gug
jensmichaelholm@live.dk
John D. Pedersen
Dokkedal
rosengrenpedersen@gmail.com
Lene Rosengren
Dokkedal
rosengrenpedersen@gmail.com
Bo Viuf Mikkelsen
Skørping
mintalisman@gmail.com
Jens Madsen
Svenstrup
j@madsen.mail.dk
Henrik Ax
"Hax"
Aalborg Ø
henrikax@live.dk
Kasper H. Kristoffersen
"Bageren"
Aalborg Ø
kasperhovaldt@gmail.com
*** Prøve medlemmer ***
Michael Sterup
Svenstrup
michaelsterup@hotmail.com
*** Støtte medlemmer ***
Lis Guldbrandtsen
Tylstrup
lisguldbrandt@gmail.com
Jane Elmkær
Egense
j.elmkaer@gmail.com
Jennice Christophersen
Aalborg
akva@stofanet.dk
Kirsten Nielsen
Vodskov
kirsten.nielsen@klarupnet.dk
Lene J. Andersen
Svenstrup
leneandersen34@yahoo.dk
Lilli-Ann Dansbo
Aalborg
lillianndansbo@hotmail.com
Henrik Rasmussen
Tylstrup
henriksmail@jubii.dk
Mathias G. Arentzen
Hjørring
mathiasAZZ@hotmail.com
Finn Hansen
"Hansen Danmark"
Rinkenæs
findor67@gmail.com
Heidi Frihed Knudsen
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
Tina Pedersen
Aalborg
tipstp@gmail.com
Diana Mikkelsen
Storvorde
diana.mikkel@hotmail.com
Zandra Spangsberg
Gug
zandra.s.j@gmail.com
Annette Thomsen
Aalborg
athomsen2009@hotmail.com
   

Medlems Login  

   
© UlveneMC 2012