Du er besøgende nr.  

5655910
Denne ugeDenne uge15966
Denne MånedDenne Måned98476
   

Kalender  

November 2020
M T O T F L S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Medlems Login  

   

Medlemmer:

Opdateret D. 02-01-2020 af Hobbit

Medlemmer: 43 - Prøvemedlemmer: 1 - Støttemedlemmer: 14

ULVENE MC - Aalborg har 59 registrerede medlemmer
Navn:Klubnavn:By:Email:
*** Medlemmer ***
1 Kim Henry Olsen
Ellidshøj
Ingen mail
2 Per Hansen
"Pep"
Aalborg
nimbus.ph@stofanet.dk
3 Pauli Christensen
"Pulle"
Aalborg Ø
Ingen mail
4 Ole Steffensen
"Steff"
Aalborg
steff.o@live.dk
5 Bent Bjerre
"Smørhår"
Aalborg
bentbjerre@hotmail.com
6 Ole Holmberg
Aalborg
oholmberg@stofanet.dk
7 Torben Worm
"Worm"
Vester Hassing
tor.worm@gmail.com
8 Peter Jensen
( Bestyrelse )
"Krumtap"
Vårst
krumtap@outlook.dk
9 Poul Christensen
( Kasserer )
Tylstrup
poul9382@gmail.com
10 Jørgen Strøm Kristensen
"Texas"
Kongerslev
nethippie@gmail.com
11 Jan Paarmann
"Ernie"
Brønderslev
jep3922@gmail.com
12 Kasper Sennenvald
"Bedemand"
Farsø
kasperlaub@gmail.com
13 Otto Dresfeldt
"TomTom"
Sulsted Stationsby
odr1966@gmail.com
14 Søren Elmkær
( Bestyrelse )
"Sorte Søren"
Egense
s.elmkaer@gmail.com
15 Helle Arentzen
Vadum
arentzen67@godmail.dk
16 Ole Sophusen
"Osten"
Aalborg SV
ragger@stofanet.dk
17 Michael Nielsen
Øster Uttrup
mihale69@gmail.com
18 Ernst Kristiansen
Støvring
ernstkristiansen@hotmail.com
19 Morten Børglum
"HAZE"
Aalborg
mortenborglum@gmail.com
20 Jørgen Hansen
"Crashtest"
Aalborg
akvadkaalborg@gmail.com
21 Torben Schnejder Ax
"Ax"
Aalborg
tsax@stofanet.dk
22 Johnny Thomsen
"Fat Boy"
Aabybro
jtfatboy@mail.dk
23 Christian Fischer Arbild
Aalborg
arbild@anarki.dk
24 Frank Horsøe
( Formand )
"Bubber"
Aalborg
bubber@ulvenemc.dk
25 Svend E. Andersen
Svenstrup
sea@nnf.dk
26 Anders Dansbo
"Kæl'pot"
Aalborg Ø
ad@klingspor.dk
27 Søren Andreasen
"Fætter Højben"
Aalborg
andreasen@outlook.com
28 René Hansen
( Revisor )
"Motormund"
Aalborg
h.rene@jubii.dk
29 Gert Sterup
( Suppleant )
"Sterup"
Nørresundby
gt-sen@hotmail.com
30 Henrik Hansesgård
( Bestyrelse )
"Hansi"
Storvorde
hansesgaard@yahoo.dk
31 Brian Vammen
"Vammen"
Aalborg
brianvammen2607@gmail.com
32 Sandy Clemmensen
( Bestyrelse )
"Hobbit"
Blenstrup
sandy@fusca.dk
33 Michael F. Knudsen
"MF"
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
34 Lars Christensen
"Basse"
Gug
basse01@godmail.dk
35 John D. Pedersen
( Suppleant )
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
36 Lene Rosengren
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
37 Bo Viuf Mikkelsen
Skørping
mintalisman@gmail.com
38 Jens Madsen
Svenstrup
j@madsen.mail.dk
39 Henrik Ax
"Hax"
Aalborg Ø
henrikax@outlook.dk
40 Michael Sterup
"BetteSterup"
Svenstrup
michaelsterup@hotmail.com
41 Susanne Morbjerg Ax
Aalborg Ø
morbjerg@stofanet.dk
42 Morten Hansen
Nørresundby
hansenmorten@gmail.com
*** Prøve medlemmer ***
*** Støtte medlemmer ***
60 Lis Guldbrandtsen
Tylstrup
lisguldbrandt@gmail.com
61 Jane Elmkær
Egense
j.elmkaer@gmail.com
62 Jennice Christophersen
Aalborg
akva@stofanet.dk
63 Lene J. Andersen
Svenstrup
leneandersen34@yahoo.dk
64 Lilli-Ann Dansbo
Aalborg
lillianndansbo@hotmail.com
65 Henrik Rasmussen
Tylstrup
henriksmail@jubii.dk
66 Mathias G. Arentzen
Hjørring
mathiasAZZ@hotmail.com
67 Finn Hansen
"Hansen Danmark"
Rinkenæs
findor67@gmail.com
68 Heidi Frihed Knudsen
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
69 Tina Pedersen
Sulsted Stationsby
tipstp@gmail.com
70 Diana Mikkelsen
Storvorde
diana.mikkel@hotmail.com
71 Birgitte Poulsen
Aalborg
birgitte.poulsen16@live.dk
72 Anne Bech
Aalborg
mallebech4@live.dk
73 Tille M. Hansen
Aalborg
hansen.tille@gmail.com
   
© UlveneMC 2012