Du er besøgende nr.  

4143556
Denne ugeDenne uge23901
Denne MånedDenne Måned72193
   

Kalender  

November 2019
M T O T F L S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Medlems Login  

   

Medlemmer:

Opdateret D. 11-10-2018 af TomTom

Medlemmer: 43 - Prøvemedlemmer: 1 - Støttemedlemmer: 15

ULVENE MC - Aalborg har 62 registrerede medlemmer
Navn:Klubnavn:By:Email:
*** Medlemmer ***
1 Kim Henry Olsen
Ellidshøj
Ingen mail
2 Per Hansen
"Pep"
Aalborg
nimbus.ph@stofanet.dk
3 Pauli Christensen
"Pulle"
Aalborg Ø
Ingen mail
4 Ole Steffensen
"Steff"
Aalborg
steff.o@live.dk
5 Karsten Jellesen
"Krasser"
Vårst
karsten@jellesen.eu
6 Bent Bjerre
"Smørhår"
Aalborg
bentbjerre@hotmail.com
7 Ole Holmberg
Aalborg
oholmberg@stofanet.dk
8 Torben Worm
"Worm"
Vester Hassing
tor.worm@gmail.com
9 Peter Jensen
( Bestyrelse )
"Krumtap"
Vårst
krumtap@outlook.dk
10 Poul Christensen
( Kasserer )
Tylstrup
poul9382@gmail.com
11 Jørgen Strøm Kristensen
"Texas"
Kongerslev
nethippie@gmail.com
12 Jan Paarmann
"Ernie"
Brønderslev
jep3922@gmail.com
13 Kasper Sennenvald
"Bedemand"
Farsø
kasperlaub@gmail.com
14 Otto Dresfeldt
( Bestyrelse )
"TomTom"
Sulsted Stationsby
odr1966@gmail.com
15 Søren Elmkær
( Suppleant )
"Sorte Søren"
Egense
s.elmkaer@gmail.com
16 Helle Arentzen
Vadum
arentzen67@godmail.dk
17 Ole Sophusen
"Osten"
Aalborg SV
ragger@stofanet.dk
18 Michael Nielsen
Øster Uttrup
mihale69@gmail.com
19 Ernst Kristiansen
Støvring
ernstkristiansen@hotmail.com
20 Morten Børglum
"HAZE"
Aalborg
mortenborglum@gmail.com
21 Jørgen Hansen
"Crashtest"
Aalborg
akvadkaalborg@gmail.com
22 Torben Schnejder Ax
"Ax"
Aalborg
tsax@stofanet.dk
23 Johnny Thomsen
"Fat Boy"
Aabybro
jtfatboy@mail.dk
24 Christian Fischer Arbild
Aalborg
arbild@anarki.dk
25 Frank Horsøe
( Formand )
"Bubber"
Aalborg
bubber@ulvenemc.dk
26 Svend E. Andersen
Svenstrup
sea@nnf.dk
27 Anders Dansbo
"Kæl'pot"
Aalborg Ø
ad@klingspor.dk
28 Søren Andreasen
"Fætter Højben"
Aalborg
andreasen@outlook.com
29 René Hansen
( Revisor )
"Motormund"
Aalborg
h.rene@jubii.dk
30 Gert Sterup
"Sterup"
Nørresundby
gt-sen@hotmail.com
31 Henrik Hansesgård
"Hansi"
Storvorde
hansesgaard@yahoo.dk
32 Brian Vammen
( Bestyrelse )
"Vammen"
Nørresundby
brianvammen2607@gmail.com
33 Sandy Clemmensen
( Bestyrelse )
Blenstrup
sandy@fusca.dk
34 Michael F. Knudsen
"MF"
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
35 Lars Christensen
"Basse"
Gug
basse01@godmail.dk
36 John D. Pedersen
Dokkedal
rosengrenpedersen@gmail.com
37 Lene Rosengren
Dokkedal
rosengrenpedersen@gmail.com
38 Bo Viuf Mikkelsen
Skørping
mintalisman@gmail.com
39 Jens Madsen
Svenstrup
j@madsen.mail.dk
40 Henrik Ax
"Hax"
Aalborg Ø
henrikax@live.dk
41 Kasper H. Kristoffersen
"Bageren"
Aalborg Ø
kasperhovaldt@gmail.com
42 Michael Sterup
"BetteSterup"
Svenstrup
michaelsterup@hotmail.com
43 Susanne Morbjerg
Aalborg Ø
morbjerg@stofanet.dk
*** Prøve medlemmer ***
50 Morten Hansen
Nørresundby
hansenmorten@gmail.com
*** Støtte medlemmer ***
60 Lis Guldbrandtsen
Tylstrup
lisguldbrandt@gmail.com
61 Jane Elmkær
Egense
j.elmkaer@gmail.com
62 Jennice Christophersen
Aalborg
akva@stofanet.dk
63 Kirsten Nielsen
Vodskov
kirsten.nielsen@klarupnet.dk
64 Lene J. Andersen
Svenstrup
leneandersen34@yahoo.dk
65 Lilli-Ann Dansbo
Aalborg
lillianndansbo@hotmail.com
66 Henrik Rasmussen
Tylstrup
henriksmail@jubii.dk
67 Mathias G. Arentzen
Hjørring
mathiasAZZ@hotmail.com
68 Finn Hansen
"Hansen Danmark"
Rinkenæs
findor67@gmail.com
69 Heidi Frihed Knudsen
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
70 Tina Pedersen
Sulsted Stationsby
tipstp@gmail.com
71 Diana Mikkelsen
Storvorde
diana.mikkel@hotmail.com
72 Birgitte Poulsen
Aalborg
birgitte.poulsen16@live.dk
73 Anne Bech
Aalborg
mallebech4@live.dk
74 Tille M. Hansen
Aalborg
hansen.tille@gmail.com
   
© UlveneMC 2012