Du er besøgende nr.  

6373586
Denne ugeDenne uge17729
Denne MånedDenne Måned67183
   

Kalender  

Juni 2021
M T O T F L S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
   

Medlems Login  

   

Medlemmer:

Opdateret D. 20-05-2021 af Hobbit

Medlemmer: 41 - Prøvemedlemmer: 2 - Støttemedlemmer: 14

ULVENE MC - Aalborg har 60 registrerede medlemmer
Navn:
Klubnavn:
By:
Email:
*** Medlemmer ***
-
-
-
-
1 Kim Henry Olsen
-
-
Ellidshøj
Ingen mail
2 Per Hansen
-
"Pep"
Aalborg
nimbus.ph@stofanet.dk
3 Pauli Christensen
-
"Pulle"
Aalborg Ø
Ingen mail
4 Ole Steffensen
-
"Steff"
Aalborg
steff.o@live.dk
5 Bent Bjerre
-
"Smørhår"
Aalborg
bentbjerre@hotmail.com
6 Ole Holmberg
-
-
Aalborg
oholmberg@stofanet.dk
7 Torben Worm
-
"Worm"
Vester Hassing
tor.worm@gmail.com
8 Peter Jensen
( Bestyrelse )
"Krumtap"
Vårst
krumtap@outlook.dk
9 Poul Christensen
( Kasserer )
-
Aalborg
poul9382@gmail.com
10 Jørgen Strøm Kristensen
-
"Texas"
Kongerslev
nethippie@gmail.com
11 Jan Paarmann
-
"Ernie"
Brønderslev
jep3922@gmail.com
12 Kasper Sennenvald
-
"Bedemand"
Farsø
kasperlaub@gmail.com
13 Otto Dresfeldt
-
"TomTom"
Sulsted Stationsby
odr1966@gmail.com
14 Søren Elmkær
( Bestyrelse )
"Sorte Søren"
Egense
s.elmkaer@gmail.com
15 Helle Arentzen
-
-
Vadum
arentzen67@godmail.dk
16 Ole Sophusen
-
"Osten"
Aalborg SV
ragger@stofanet.dk
17 Michael Nielsen
-
-
Øster Uttrup
mihale69@gmail.com
18 Ernst Kristiansen
-
-
Støvring
ernstkristiansen@hotmail.com
19 Morten Børglum
-
"HAZE"
Aalborg
mortenborglum@gmail.com
20 Jørgen Hansen
-
"Crashtest"
Aalborg
akvadkaalborg@gmail.com
21 Torben Schnejder Ax
-
"Ax"
Aalborg
tsax@stofanet.dk
22 Johnny Thomsen
-
"Fat Boy"
Aabybro
jtfatboy@mail.dk
23 Christian Fischer Arbild
-
-
Aalborg
arbild@anarki.dk
24 Frank Horsøe
( Formand )
"Bubber"
Aalborg
bubber@ulvenemc.dk
25 Svend E. Andersen
-
-
Svenstrup
sea@nnf.dk
26 Anders Dansbo
-
"Kæl'pot"
Aalborg Ø
ad@klingspor.dk
27 Søren Andreasen
-
"Fætter Højben"
Aalborg
andreasen@outlook.com
28 René Hansen
( Revisor )
"Motormund"
Aalborg
h.rene@jubii.dk
29 Gert Sterup
( Suppleant )
"Sterup"
Nørresundby
gt-sen@hotmail.com
30 Henrik Hansesgård
( Bestyrelse )
"Hansi"
Storvorde
hansesgaard@yahoo.dk
31 Brian Vammen
-
"Vammen"
Aalborg
brianvammen2607@gmail.com
32 Sandy Clemmensen
( Bestyrelse )
"Hobbit"
Blenstrup
sandy@fusca.dk
33 Michael F. Knudsen
-
"MF"
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
34 John D. Pedersen
( Suppleant )
-
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
35 Lene Rosengren
-
-
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
36 Bo Viuf Mikkelsen
-
-
Skørping
mintalisman@gmail.com
37 Jens Madsen
-
-
Svenstrup
j@madsen.mail.dk
38 Henrik Ax
-
"Hax"
Aalborg Ø
henrikax@outlook.dk
39 Michael Sterup
-
"BetteSterup"
Svenstrup
michaelsterup@hotmail.com
40 Susanne Morbjerg Ax
-
-
Aalborg Ø
morbjerg@stofanet.dk
41 Morten Hansen
-
-
Nørresundby
hansenmorten@gmail.com
*** Prøve medlemmer ***
-
-
-
-
50 Arne Kristensen
-
-
-
arneejlerkristensen@gmail.com
51 Mai Kristensen
-
-
-
Maimulle@hotmail.com
*** Støtte medlemmer ***
-
-
-
-
60 Lis Guldbrandtsen
-
-
Aalborg
lisguldbrandt@gmail.com
61 Jane Elmkær
-
-
Egense
j.elmkaer@gmail.com
62 Jennice Christophersen
-
-
Aalborg
akva@stofanet.dk
63 Lene J. Andersen
-
-
Svenstrup
leneandersen34@yahoo.dk
64 Lilli-Ann Dansbo
-
-
Aalborg
lillianndansbo@hotmail.com
65 Henrik Rasmussen
-
-
Tylstrup
henriksmail@jubii.dk
66 Mathias G. Arentzen
-
-
Hjørring
mathiasAZZ@hotmail.com
67 Finn Hansen
-
"Hansen Danmark"
Rinkenæs
findor67@gmail.com
68 Heidi Frihed Knudsen
-
-
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
69 Tina Pedersen
-
-
Sulsted Stationsby
tipstp@gmail.com
70 Diana Mikkelsen
-
-
Storvorde
diana.mikkel@hotmail.com
71 Birgitte Poulsen
-
-
Aalborg
birgitte.poulsen16@live.dk
72 Anne Bech
-
-
Aalborg
mallebech4@live.dk
73 Tille M. Hansen
-
-
Aalborg
hansen.tille@gmail.com
   
© UlveneMC 2012