Du er besøgende nr.  

9647931
Denne ugeDenne uge8722
Denne MånedDenne Måned25388
   

Kalender  

April 2024
M T O T F L S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
   

Medlems Login  

   

Medlemmer:

Opdateret D. 22-02-2024 af Hobbit

Medlemmer: 41- Prøvemedlemmer: 2 - Støttemedlemmer: 14

ULVENE MC - Aalborg har 60 registrerede medlemmer
Navn:
Klubnavn:
By:
Email:
*** Medlemmer ***
-
-
-
-
1 Kim Henry Olsen
-
-
Ellidshøj
Ingen mail
2 Per Hansen
-
"Pep"
Aalborg
nimbus.ph@stofanet.dk
3 Pauli Christensen
-
"Pulle"
Aalborg Ø
Ingen mail
4 Ole Steffensen
-
"Steff"
Aalborg
steff.o@live.dk
5 Bent Bjerre
-
"Smørhår"
Aalborg
bentbjerre@hotmail.com
6 Ole Holmberg
-
-
Aalborg
oholmberg@stofanet.dk
7 Torben Worm
-
"Worm"
Vester Hassing
tor.worm@gmail.com
8 Peter Jensen
-
"Krumtap"
Vårst
krumtap@outlook.dk
9 Poul Christensen
( Kasserer )
-
Blenstrup
poul9382@gmail.com
10 Jørgen Strøm Kristensen
-
"Texas"
Kongerslev
nethippie@gmail.com
11 Jan Paarmann
-
"Ernie"
Brønderslev
jep3922@gmail.com
12 Kasper Sennenvald
-
"Bedemand"
Farsø
kasperlaub@gmail.com
13 Otto Dresfeldt
-
"TomTom"
-
odr1966@gmail.com
14 Søren Elmkær
( Bestyrelse )
"Sorte Søren"
Egense
s.elmkaer@gmail.com
15 Helle Arentzen
-
-
Vadum
arentzen67@godmail.dk
16 Ole Sophusen
-
"Osten"
Aalborg SV
ragger@stofanet.dk
17 Michael Nielsen
-
-
Øster Uttrup
mihale69@gmail.com
18 Ernst Kristiansen
-
-
Støvring
ernstkristiansen@hotmail.com
19 Morten Børglum
-
"HAZE"
Aalborg
mortenborglum@gmail.com
20 Jørgen Hansen
-
"Crashtest"
Aalborg
akvadkaalborg@gmail.com
21 Torben Schnejder Ax
-
"Ax"
Aalborg
tsax@stofanet.dk
22 Johnny Thomsen
-
"Fat Boy"
Aabybro
jtfatboy@mail.dk
23 Christian Fischer Arbild
-
-
Aalborg
arbild@anarki.dk
24 Frank Horsøe
( Formand )
"Bubber"
Aalborg
bubber@ulvenemc.dk
25 Søren Andreasen
-
"Fætter Højben"
Aalborg
andreasen@outlook.com
26 Gert Sterup
( Suppleant )
"Sterup"
Nørresundby
gt-sen@hotmail.com
27 Henrik Hansesgård
( Bestyrelse )
"Hansi"
Storvorde
hansesgaard@yahoo.dk
28 Brian Vammen
( Bestyrelse )
"Vammen"
Aalborg
brianvammen2607@gmail.com
29 Sandy Clemmensen
( Bestyrelse )
"Hobbit"
Blenstrup
sandy@fusca.dk
30 Michael F. Knudsen
-
"MF"
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
31 John D. Pedersen
( Suppleant )
-
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
32 Lene Rosengren
-
-
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
33 Bo Viuf Mikkelsen
-
-
Skørping
mintalisman@gmail.com
34 Jens Madsen
-
-
Svenstrup
j@madsen.mail.dk
35 Henrik Ax
-
"Hax"
Aalborg Ø
henrikax@outlook.dk
36 Michael Sterup
( Revisor)
"BetteSterup"
Svenstrup
michaelsterup@hotmail.com
37 Susanne Morbjerg Ax
-
-
Aalborg Ø
morbjerg@stofanet.dk
38 Morten Hansen
-
-
Nørresundby
hansenmorten@gmail.com
39 Steffen Johnsen
-
-
Blenstrup
Sjk@live.dk
40 Hans Vestergaard
-
"Bestyrer"
Kolind
vestergaard550@gmail.com
41 Brian Hemmingsen
-
-
Aalborg
bshemmingsen@gmail.com
*** Prøve medlemmer ***
-
-
-
-
50 Keld Borre
-
-
-
keldborre@gmail.com
51 Helle Borre
-
-
-
jessenhelle5@gmail.com
*** Støtte medlemmer ***
-
-
-
-
60 Lis Guldbrandtsen
-
-
Blenstrup
lisguldbrandt@gmail.com
61 Jane Elmkær
-
-
Egense
j.elmkaer@gmail.com
62 Lene J. Andersen
-
-
Svenstrup
leneandersen34@yahoo.dk
63 Mathias G. Arentzen
-
-
-
mathiasAZZ@hotmail.com
64 Heidi Frihed Knudsen
-
-
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
65 Diana Mikkelsen
-
-
Klarup
diana.mikkel@hotmail.com
66 Birgitte Poulsen
-
-
Aalborg
birgitte.poulsen16@live.dk
67 Anne Bech
-
-
Aalborg
mallebech4@live.dk
68 Tille M. Hansen
-
-
Aalborg
hansen.tille@gmail.com
69 Svend E. Andersen
-
-
Svenstrup
sea@nnf.dk
70 Anette Morbjerg Bruun Kristesen
-
-
Aalborg
amorbjerg@hotmail.com
71 Bettina Vammen
-
-
-
Bvammen@ymail.com
72 Kira Fischer Arbild
-
-
-
arbild@anarki.dk
73 René Hansen
-
"Motormund"
Aalborg
h.rene@jubii.dk
   
© UlveneMC 2012