Du er besøgende nr.  

6961301
Denne ugeDenne uge3516
Denne MånedDenne Måned25240
   

Kalender  

December 2021
M T O T F L S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Medlems Login  

   

Medlemmer:

Opdateret D. 20-10-2021 af Hobbit

Medlemmer: 43- Prøvemedlemmer: 3 - Støttemedlemmer: 14

ULVENE MC - Aalborg har 63 registrerede medlemmer
Navn:
Klubnavn:
By:
Email:
*** Medlemmer ***
-
-
-
-
1 Kim Henry Olsen
-
-
Ellidshøj
Ingen mail
2 Per Hansen
-
"Pep"
Aalborg
nimbus.ph@stofanet.dk
3 Pauli Christensen
-
"Pulle"
Aalborg Ø
Ingen mail
4 Ole Steffensen
-
"Steff"
Aalborg
steff.o@live.dk
5 Bent Bjerre
-
"Smørhår"
Aalborg
bentbjerre@hotmail.com
6 Ole Holmberg
-
-
Aalborg
oholmberg@stofanet.dk
7 Torben Worm
-
"Worm"
Vester Hassing
tor.worm@gmail.com
8 Peter Jensen
( Bestyrelse )
"Krumtap"
Vårst
krumtap@outlook.dk
9 Poul Christensen
( Kasserer )
-
Aalborg
poul9382@gmail.com
10 Jørgen Strøm Kristensen
-
"Texas"
Kongerslev
nethippie@gmail.com
11 Jan Paarmann
-
"Ernie"
Brønderslev
jep3922@gmail.com
12 Kasper Sennenvald
-
"Bedemand"
Farsø
kasperlaub@gmail.com
13 Otto Dresfeldt
-
"TomTom"
Sulsted Stationsby
odr1966@gmail.com
14 Søren Elmkær
( Bestyrelse )
"Sorte Søren"
Egense
s.elmkaer@gmail.com
15 Helle Arentzen
-
-
Vadum
arentzen67@godmail.dk
16 Ole Sophusen
-
"Osten"
Aalborg SV
ragger@stofanet.dk
17 Michael Nielsen
-
-
Øster Uttrup
mihale69@gmail.com
18 Ernst Kristiansen
-
-
Støvring
ernstkristiansen@hotmail.com
19 Morten Børglum
-
"HAZE"
Aalborg
mortenborglum@gmail.com
20 Jørgen Hansen
-
"Crashtest"
Aalborg
akvadkaalborg@gmail.com
21 Torben Schnejder Ax
-
"Ax"
Aalborg
tsax@stofanet.dk
22 Johnny Thomsen
-
"Fat Boy"
Aabybro
jtfatboy@mail.dk
23 Christian Fischer Arbild
-
-
Aalborg
arbild@anarki.dk
24 Frank Horsøe
( Formand )
"Bubber"
Aalborg
bubber@ulvenemc.dk
25 Anders Dansbo
-
"Kæl'pot"
Aalborg Ø
ad@klingspor.dk
26 Søren Andreasen
-
"Fætter Højben"
Aalborg
andreasen@outlook.com
27 René Hansen
( Revisor )
"Motormund"
Aalborg
h.rene@jubii.dk
28 Gert Sterup
( Suppleant )
"Sterup"
Nørresundby
gt-sen@hotmail.com
29 Henrik Hansesgård
( Bestyrelse )
"Hansi"
Storvorde
hansesgaard@yahoo.dk
30 Brian Vammen
-
"Vammen"
Aalborg
brianvammen2607@gmail.com
31 Sandy Clemmensen
( Bestyrelse )
"Hobbit"
Blenstrup
sandy@fusca.dk
32 Michael F. Knudsen
-
"MF"
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
33 John D. Pedersen
( Suppleant )
-
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
34 Lene Rosengren
-
-
Aalborg
rosengrenpedersen@gmail.com
35 Bo Viuf Mikkelsen
-
-
Skørping
mintalisman@gmail.com
36 Jens Madsen
-
-
Svenstrup
j@madsen.mail.dk
37 Henrik Ax
-
"Hax"
Aalborg Ø
henrikax@outlook.dk
38 Michael Sterup
-
"BetteSterup"
Svenstrup
michaelsterup@hotmail.com
39 Susanne Morbjerg Ax
-
-
Aalborg Ø
morbjerg@stofanet.dk
40 Morten Hansen
-
-
Nørresundby
hansenmorten@gmail.com
41 Arne Kristensen
-
-
-
arneejlerkristensen@gmail.com
42 Mai Kristensen
-
-
-
Maimulle@hotmail.com
43 Steffen Johnsen
-
-
Blenstrup
Sjk@live.dk
*** Prøve medlemmer ***
-
-
-
-
53 Jørgen L Jensen
-
-
-
joergenlindell@hotmail.com
54 Lotte Rønnov Nikolajsen
-
-
-
harley.lotte94@gmail.com
55 Hans Vestergaard
-
-
-
vestergaard550@gmail.com
*** Støtte medlemmer ***
-
-
-
-
60 Lis Guldbrandtsen
-
-
Aalborg
lisguldbrandt@gmail.com
61 Jane Elmkær
-
-
Egense
j.elmkaer@gmail.com
62 Jennice Christophersen
-
-
Aalborg
akva@stofanet.dk
63 Lene J. Andersen
-
-
Svenstrup
leneandersen34@yahoo.dk
64 Henrik Rasmussen
-
-
Tylstrup
henriksmail@jubii.dk
65 Mathias G. Arentzen
-
-
Hjørring
mathiasAZZ@hotmail.com
66 Finn Hansen
-
"Hansen Danmark"
Rinkenæs
findor67@gmail.com
67 Heidi Frihed Knudsen
-
-
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
68 Tina Pedersen
-
-
Sulsted Stationsby
tipstp@gmail.com
69 Diana Mikkelsen
-
-
Storvorde
diana.mikkel@hotmail.com
70 Birgitte Poulsen
-
-
Aalborg
birgitte.poulsen16@live.dk
71 Anne Bech
-
-
Aalborg
mallebech4@live.dk
72 Tille M. Hansen
-
-
Aalborg
hansen.tille@gmail.com
73 Svend E. Andersen
-
-
Svenstrup
sea@nnf.dk
   
© UlveneMC 2012